1723 AVALANCHE 800 / 1200 IQ

У випадку з Monitor / Monitor S та Center / Center S наші рекомендації відповідають рекомендаціям вище щодо налаштування порту, типу кімнати та розташування. Хоча надзвичайно добре володіють басами, передбачається, що Monitor / Monitor S і Center / Center S, як правило, підтримуються сабвуфером для максимального розширення низьких частот, і, отже, завжди будуть працювати в оптимальному режимі при запуску в цій ситуації.
Інтелектуальне підсилення
Ми представили 550 IQ, який уже встановив провідні стандарти на ринку. Avalanche 800 IQ та 1200 IQ побудовані на 550, але були оптимізовані, оснащені додатковими функціями та довершені для наших високоякісних сабвуферів 1723. Бездоганна продуктивність, консервативно розрахована на 800/1200 Вт, з різними можливостями. Сабвуфери вже не однакові.
Підсилювачі AVALANCHE 800 IQ & 1200 IQ
Основні моменти

Кольоровий РК-дисплей із високою роздільною здатністю 2,6 дюйма
Готовий для використання з додатком *
Технологія розумного підсилювача
Повна середньоквадратична потужність 800 Вт до 10 Гц для Avalanche 800 IQ
Повна середньоквадратична потужність 1200 Вт до 10 Гц для Avalanche 1200 IQ
Розширена регульованість для ідеальної реакції приміщення та простоти використання
Широкі мультисенсори для захисту та підтримки якості сигналу
Функція перевертання екрана дозволяє використовувати екранне меню догори дном під час нахилу для коригування
Призначувані входи RCA та XLR із двома джерелами з призначеними пресетами пам'яті для кожного входу
Вибір 12В тригера та функції автоматичного ввімкнення для кожного входу
Вихідні сигнали RCA та XLR
Настроювані користувачем налаштування часу пробудження та автоматичного включення
Змінна інверсія фази та сигналу
3 режими еквалайзера для герметичних сабвуферів, 6 режимів еквалайзера для вентиляційних сабвуферів
7-смуговий параметричний еквалайзер
Фільтр низьких частот і нахили
Дозвуковий фільтр і спади
Контроль безпеки
Завдяки новій технології підсилювачів сабвуфера Avalanche IQ ніколи більше не будуть колишніми.

* Додаток готовий! Підсилювач має вбудований модуль Bluetooth для майбутніх оновлень додатків".
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ
Термін "інтелектуальний" рідко використовується в аудіоіндустрії, особливо для колонок та сабвуферів. Нові підсилювачі сабвуфера Avalanche 800 IQ та 1200 IQ — ще два винятки з Arendal Sound, коли мова заходить про продуктивність та технології. сучасний підсилювач, розроблений з нуля для забезпечення продуктивності та функцій, яких ви раніше не могли отримати.

Avalanche 800 IQ та 1200 IQ можуть похвалитися вбивчими характеристиками та пропонують функції, які ніколи раніше не зустрічалися в галузі. Кілька датчиків у цифровій та аналоговій області, від входів до виходів, для збереження динаміки та чистоти басів. Він має потужний мікроконтролер (MCU), який як мозок контролює та зчитує всі дані, що проходять через потік сигналу. Це гарантує, що на сигнал не впливає якомога більше від вихідного джерела до виходу сабвуфера.

Дослідження та розробки протягом двох років, повністю налаштовані Arendal Sound. Avalanche 800 IQ та 1200 IQ — це розумні та розумні звірі у світі підсилювачів".
Поворотний дисплей
Зазвичай ви будете нахилятись над сабвуфером, щоб зробити налаштування, оскільки підсилювач та користувальницький інтерфейс знаходяться на його задній панелі. Тепер ви можете легко перегортати екран у налаштуваннях меню, тому це значно полегшує вам останні зміни для ідеального звуку без нахилу шиї навколо сабвуфера.
Подвійний вхід
Це справжній подарунок для складних налаштувань!

Ви поєднуєте стерео та багатоканальне обладнання в одній системі і хочете використовувати одну сабвуфер для обох? Так, ми про вас подумали! Це унікальна функція, доступна лише від Arendal Sound через інтелектуальні підсилювачі Avalanche 800 IQ і 1200 IQ. За допомогою нового сабвуфера ви можете контролювати, який вхід використовується вашою стереосистемою та вашим AVR, щоб він підключався лише до цього одного входу. Ви можете зафіксувати сигнал, будь то моно або стерео, на бажаному вході. На вибір є до 8 конфігурацій подвійного введення. Це означає, що ви можете керувати входами залежно від того, що ви граєте, а Avalanche 800 IQ & 1200 IQ керує потоком сигналу в обох ваших системах.

Налаштувавши параметри подвійного введення, ви також можете призначити попередньо встановлену пам’ять для кожного входу, надаючи вам унікальний набір налаштувань для вашої стереосистеми та іншого для вашої системи домашнього кінотеатру — якщо це той шлях, який ви хочете Взяти.

Олдскульна балаканина з адаптерами та підключення вперед-назад за допомогою декількох налаштувань сабвуфера від стерео до AV та навпаки залишилося в минулому. Завдяки Avalanche 800 IQ та 1200 IQ.
Інтерфейс на високояеісному LCD дисплеї
Підсилювачі Avalanche 800 IQ & 1200 IQ пропонують масштабні функції в будь-якому ціновому діапазоні, коли фізичні ручки не поміщаються на панелі підсилювача, навіть якщо б ми цього хотіли. Кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю 2,6 ″ забезпечує чіткий огляд усіх налаштувань вашого сабвуфера. За допомогою ручки управління та кнопок із чудовим тактильним зворотним зв'язком ви зможете легко налаштувати та налаштувати.

Avalanche 800 IQ і 1200 IQ пропонують провідні на ринку набори функцій у галузі сабвуферів .
Готовий до викростання з додатком
Готова майбутня програма, де всі налаштування можна застосувати з кінчиків пальців на мобільному телефоні.
Вихідні сигнали RCA та XLR
У Avalanche 800 IQ & 1200 IQ є кілька виняткових особливостей. По-перше, вони мають входи та виходи RCA і XLR, але з цього все починається.
Вчасно
Для економії енергії важливо, щоб ваше обладнання вимикалося, коли воно не використовується. Avalanche 800 IQ і 1200 IQ дозволяють вам вирішувати, коли переходити в режим сну після використання, на період від 5 до 60 хвилин з кроком у 5 хвилин.
ЗМІННА ФАЗА І ІНВЕРСІЯ СИГНАЛА
Avalanche 800 IQ & 1200 IQ оснащені як регульованою фазою, так і інверсією сигналу. Інверсія сигналу інвертує сигнал, що означає те саме, що фаза 180 градусів, але це справжні "180 градусів на всіх частотах.

Однак, як і у випадку з усіма змінними фазовими зрушеннями, змінна фаза трохи зміщується в залежності від частоти. Ці дві настройки дуже зручні для досягнення ідеального вирівнювання в стереосистемі, де немає процесора, що затримує сигнал в часі.
Фільтр низьких частот та нахил
Фільтр низьких частот (ФНЧ) вибірково вмикається або вимикається і може регулюватися з кроком від 1 Гц до 30-160 Гц. Нахил ФНЧ також можна регулювати за допомогою фільтра 6/12/18/24 дБ криві, щоб ідеально відповідати сабвуферу вашій системі. Звичайно, ви можете налаштувати фазу з кроком 10 градусів і з повною інверсією сигналу (увімкнути / вимкнути).
Автоматичне включення і виключення
Автоматичне увімкнення — це функція, яка пробуджує сабвуфер, коли ви починаєте відтворювати матеріал із підключеного джерела. Більшість сабвуферів на ринку мають різну чутливість до пробудження, що може спричинити проблеми з деякими системами, оскільки ви не можете змінити чутливість на входах.

Завдяки Avalanche 800 IQ і 1200 IQ ми пропонуємо вам не лише один варіант. Завдяки новій функції автоматичного ввімкнення ви можете вибрати кілька рівнів, щоб ви могли пробудити ваш сабвуфер у потрібний час для відтворення звуку. Вибирайте між низькою, середньою та високою чутливістю пробудження, і ви готові до безперебійного використання сабвуфера.

Часи, коли вам потрібно було збільшити основну гучність, щоб увімкнути сабвуфер, минули з новою функцією автоматичного включення!
РЕЖИМИ еквалайзера та ПАРАМЕТРИЧНИЙ еквалайзер
Ми пропонуємо до 6 режимів еквалайзера на вибір. 3 режими еквалайзера для герметичних та 3 режими еквалайзера для вентиляційних корпусів. Наші 1723 вентиляційні сабвуфери пропонують усі 6 режимів еквалайзера, оскільки порти можуть бути підключені для роботи 1723 як герметичні сабвуфери. Ви отримуєте плоску частотну характеристику нижче 20 Гц в режимі EQ1, режим EQ2 почне звужуватися на половину октави над точкою частоти + -3 дБ EQ1, а режим EQ 3 почне звужуватися на одну октаву над точкою частоти + -3 дБ EQ1. Те ж саме для вентиляційних та герметичних корпусів.

У Avalanche 800 IQ & 1200 IQ також є вбудований 7-смуговий PEQ, який можна адаптувати відповідно до вашої кімнати. Надзвичайно точно забезпечити ідеальну інтеграцію у вашій кімнаті. Частота встановлюється з кроком 1 Гц, а Q регулюється в межах від 0,3 до 10, так що ви можете орієнтуватись на різкі нерівності у вашій реакції кімнати.
ДОЗВУКОВИЙ ФІЛЬТР І нахил
Дозвуковий фільтр вибирається користувачем і регулюється від 12 до 31 Гц, або ви можете його повністю вимкнути. Нахил також регулюється від 6 до 12 дБ на октаву. Ця функція може стати в нагоді для регулювання низького рівня басів відповідно до вашої кімнати чи уподобань. Підсилювач має вбудований дозвуковий фільтр, який активується на частоті 10 Гц, для захисту джерела живлення підсилювача.
РІВНІ І ВХІД
Підсилювачі Avalanche 800 IQ & 1200 IQ оснащені регульованим коефіцієнтом посилення вхідного сигналу, який відповідає вашому вихідному рівню, а також регульованим майстер-рівнем для ідеальної інтеграції у вашій інсталяції. Ви також можете встановити рівень у вихідне положення, що рекомендується для більшості користувачів з AVR. Для зручності використання ми також реалізували функцію, яка дозволяє вибрати еталонний рівень для декількох сабвуферів, що використовуються разом в одній установці.
3-12В ТРИГЕР
Якщо ви заховали свій сабвуфер за диваном або всередині заекранної стіни і все ще хочете мати контроль над ним, ввімкнений він чи вимкнений (без використання функції автоматичного ввімкнення), ми пропонуємо підключення тригера 3-12 В із гніздом 3,5 мм. Avalanche 800 IQ & 1200 IQ очікують команди від джерела та вмикають живлення при увімкненні системи, а потім вимикають живлення, коли вимикаєте систему.
ТЕХНОЛОГІЯ AVALANCHE 800 IQ І 1200 IQ
ПІДСИЛЮВАЧ ПОТУЖНОСТІ
Кожен модуль мостового підсилювача потужності має 32-розрядний Мікроконтролер (MCU) для цілей управління та моніторингу. Цей Мікроконтролер взаємодіє з цифровим інтерфейсом.

Модуль підсилювача потужності MCU використовує 5 каналів A / D (аналого-цифрового) перетворення для моніторингу наступних параметрів в режимі реального часу зі швидкістю 1000 відліків в секунду:

Вихідна напруга підсилювача A і B (двох половин мостового підсилювача)
Рейки живлення (позитивне і негативне напруження)
Датчик температури модуля

Контролюючи ці параметри і детектор перевантаження по струму, можна негайно виявити несправності, які призведуть до негайного відключення підсилювачів.
БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ
Для підвищення запасу міцності і надійності використовуються певні стратегії: наприклад, перед включенням підсилювачів потужності вимірюються напруги на шинах харчування. Якщо напруга на будь-якому з рейок виходить за межі норми, підсилювачі не активуються, і джерело живлення буде відключений. Оскільки це мостовий підсилювач, вихідні напруги обох підсилювачів завжди повинні бути рівними і протилежними (A+B=0).

Якщо в будь-якому з підсилювачів виникає несправність, Мікроконтролер може виявити її протягом 1 мілісекунди (1/1000 секунди, мс) і відключити підсилювачі. Типовий Одноконтурний підсилювач потужності з аналоговою схемою виявлення зміщення повинен мати постійну часу (>100 мс), щоб розрізняти постійний струм і низькочастотний сигнал.
ЛОГІКА ЗАПУСКУ
Всі поля параметрів (обмеження) є частиною вбудованого програмного забезпечення цифрового інтерфейсу. Вони завантажуються в модуль (и) підсилювача (ів) при включенні живлення. У разі будь-якого несправного стану Мікроконтролер підсилювача потужності повідомляє цифровому інтерфейсному мікроконтролеру і додає конкретну інформацію про несправності.

Стратегія для кожного типу помилок визначається вбудованим програмним забезпеченням цифрового інтерфейсного мікроконтролера. Наприклад, у разі перевантаження по струму Підсилювач може бути перезапущений з обмеженням на кількість перезапусків.
ДІАГНОСТИКА
Для полегшення усунення неполадок цифровий інтерфейсний Мікроконтролер відображає інформацію про помилку на РК-дисплеї в разі несправності.

Мікроконтролер підсилювача потужності також зберігає статистичну інформацію, яку можна використовувати різними способами: кількість подій відсікання, максимальні і мінімальні значення для всіх контрольованих параметрів (наприклад, максимальна/мінімальна напруга на рейках). Це дуже важливо для звукорежисерів, щоб зрозуміти, чи є які-небудь проблеми або дивна поведінка підсилювача.
Самотестування
Цифровий інтерфейс може виконати повну самодіагностику всієї системи. Це включає в себе генерацію тестового сигналу і вимірювання вихідних напруг підсилювача і всіх інших параметрів. Будь-яка несправність відображається на РК-екрані.

Сертифіковано за стандартами ROHS, FCC і CE.