1723 S THX 5.1 EISA AWARD 2019-2020

EISA (Експертна асоціація візуалізації та звуку) — це унікальна в усьому світі асоціація, що складається з понад 60 журналів та веб-сайтів із особливим інтересом, які тестують та звітують про hi-fi, домашній кінотеатр, автомобільну електроніку, мобільні пристрої та фотографії з 29 країн.
Reviewed speakers
1723 Monitor S THX
1723 Center S THX
1723 Surround S THX
1723 Subwoofer 2
НАЙКРАЩИЙ ПРОДУКТ — СИСТЕМА Домашнього кінотеатру 2019-2020
«Запропонувавши потужну виставу від зручних для розміщення колонок, багатоканальний комплект THX Ultra Arendal Sound, приносить Голлівуд до вашого домашнього кінотеатру. Двосмугові колонки 1723 Monitor S THX з 6,5-дюймовими драйверами середнього басу та хвилеподібними високочастотними динаміками демонструють прозорий звук з чудовою дисперсією та надзвичайною динамікою. Цей стандарт продуктивності відтворений корпусом центрального каналу, тоді як моделі Tri-Axial Surround S THX від Arendal Sound створюють розширене заднє звукове поле. Ефектний, глибокий бас надається завдяки сабвуферу 1723 Sub 2, який забезпечує ефектами глибоких басів завдяки подвійному 13,8-дюймовому масиву драйверів та силовій установці потужністю 1 кВт. Якість дизайну та збірки виняткова за такою ціною».
ПРОДУКТ
ПРО EISA
EISA (Експертна асоціація візуалізації та звуку) — це унікальна в усьому світі асоціація понад 60 журналів та веб-сайтів із особливим інтересом, які тестують і повідомляють про hi-fi, домашній кінотеатр, автомобільну електроніку, мобільні пристрої та фотографії з 29 країн. тепер поширюється на Австралію, Канаду, США, Індію, Гонконг / Китай та Японію, крім широкого європейського співтовариства.Кожного року журі EISA нагороджує найвидатніші товари кожного класу бажаною нагородою EISA — результати, які постійно витримали тест Отже, коли споживачі побачать логотип EISA Award, вони можуть бути впевнені, що продукт, що виграє, є найкращим із найкращих.

Ця нагорода відображає накопичений досвід експертних журналів EISA і є належним вшануванням інновацій та ефективності цієї багатоканальної акустичної системи.