ПРЕДСТАВЛЯЄМО СЕРІЮ ARENDAL SOUND 1723 S THX

На початку 2016 року ми представили найпершу серію динаміків від Arendal Sound під назвою 1723 Series. З першого дня ми продали тисячі акустичних систем Arendal, і відгуки клієнтів і рецензентів просто приголомшують. Це був хвилюючий рік для нас.

Навіть за короткий час роботи в цій галузі ми вже отримали безліч нагород за продукцію, які стали орієнтиром для багатьох клієнтів. Щоб надати останній штрих надійності і безпеки покупки, ми пропонуємо 60 днів на покупку і спробу, безкоштовну доставку і гарантію до 10 років.
1723 S — S ДЛЯ МАЛИХ
Ми знали, що перша серія 1723 буде призначена для категорії клієнтів-ентузіастів, людей, які хочуть отримати найкращу продуктивність без будь-яких компромісів. Однак було так багато клієнтів, які просили колонки меншого розміру, але хотіли зберегти дизайн і якість. Ні для кого не секрет, що оригінальна серія 1723 забезпечує відмінну продуктивність завдяки своїм розмірам, а також витонченості і деталей, які не мають аналогів за ціною.

Тому нам довелося виконати завдання, але без будь-яких компромісів. Менше, але такої ж якості і близькі до продуктивності 1723? Це було б неможливо зробити. Майже. Тому ми зберегли всі мізки і м'язи в серії 1723 і розвинули її дизайн. Той же хвилевід і твітер, та ж конструкція шафи HDF, ті ж варіанти забарвлення, той же набір шипів, та ж якість кросовера. Те ж саме, те ж саме, те ж саме.

Єдина відмінність полягає буквально в його розмірах в порівнянні з оригінальною серією 1723. Це особливо різко знижується для вежі. Інша частина, яка відрізняється, — це 6,5-дюймові НЧ-динаміки замість 8". Він має ідентичний двигун і нарощування, тільки Розмір конуса зменшений.

Очевидно, що чим більше, тим краще або з більшою продуктивністю. Основна відмінність від оригінальної серії 1723 від серії 1723 — гучність низьких частот. Великі шафи і велика загальна поверхня драйвера підвищують продуктивність басів. В іншому вони звучать так само, як і мета.
THX УЛЬТРА
Наші динаміки 1723 S сертифіковані за дуже суворими протоколами тестування THX Ultra, де кожен динамік повинен пройти набір з 400 вимірювань. Сертифікація THX не означає, що це спеціальний динамік для домашнього кінотеатру, а скоріше гарантія суворої узгодженості в рамках добре встановлених акустичних параметрів. Сертифікація THX стосується як музики, так і фільмів.

Інженери THX Labs використовують запатентовану наукову методологію тестування для забезпечення максимально можливої точності звуку.

Всі 1723 динаміки пройшли сертифікацію THX Ultra без будь-яких змін у продуктах, що означає, що наші стандарти вже перевершують рівень THX Ultra з коробки!
ВІДПОВІДНІСТЬ ГОЛОСУ
Використання одного і того ж набору деталей, таких як твітер, хвилевід, конструкція НЧ-динаміка і менталітет дизайну, робить 1723 S ідеальним поєднанням для клієнтів, які хочуть поєднувати і поєднувати з оригінальною серією 1723. Деякі можуть захотіти вибрати велику Tower 1723, але вони не мають місця для Center 1723 та Surround 1723, тому природно використовувати менші Center 1723 S та Surround 1723 S. Тембральних проблем не буде, яку б суміш ви не вибрали. Ви запитали, ми вислухали, і тепер ви можете отримати це!
Динаміка люта
Як багато хто вже знає, особливо після тестування продукту Arendal Sound, точне відтворення записаної динаміки є для нас ключовим. Динамік, що не володіє великими динамічними можливостями, є незафіксованим і плоским для прослуховування. Він може бути тонально правильним, докладним, нюансованим, прозорим і т.д., Але слухати його буде нудно. Хвилювання слухачів — наша головна мета. Коли ми чуємо, як наші клієнти кажуть: "я вже багато років так багато не слухав музику", — це саме те, чого ми хочемо. ЗАДОВОЛЕНІСТЬ КЛІЄНТА.
ПОВНА СЕРІЯ
Щоб мати можливість працювати на кожному каналі з оригінальною серією 1723, ми подбали про те, щоб у вас як і раніше були всі динаміки на вибір, і все ще у всіх чотирьох варіантах обробки преміум-класу:

• 1723 Tower S THX
◦ 2.5-смугова конструкція
◦ Шафа HDF
◦ Купол 28 мм, встановлений у виготовленому на замовлення хвилеводі
◦ 4 х 6,5" НЧ-динаміка.

1723 Monitor S THX
◦ 2-стороння конструкція
◦ Шафа HDF
◦ Купол 28 мм, встановлений у виготовленому на замовлення хвилеводі
◦ 2 х 6,5" НЧ-динаміка

1723 Center S THX
◦ Ідентичний 2-сторонній дизайн (відрізняється тільки естетика, наприклад, розміщення логотипу)
◦ Шафа HDF
◦ Купол 28 мм, встановлений у виготовленому на замовлення хвилеводі
◦ 2 х 6,5" НЧ-динаміка

1723 Surround S THX
◦ Тривісна конструкція
◦ Шафа HDF
◦ Купол 28 мм, встановлений у виготовленому на замовлення хвилеводі
◦ 6,5 " НЧ-динамік
◦ 2 x 4" бічні драйвери

Всі моделі випускаються в чотирьох кольорах преміум-класу:

Чорний Матовий
Чорний Глянець
Білий Матовий
Білий Глянець

Повторне винахід ринкового стандарту з гарантією 10 років.