НОВА СЕРІЯ 1723 BOOKSHELF S THX

Arendal, Норвегія — 6 лютого 2019 року — Arendal Sound прислухається до потреб і вимог спільноти. Було багато прохань від власників звуку Arendal, а також від "випадкових перехожих", про те, щоб у вітальні було трохи більше(дружини ?) дружнього Динаміка. Це звучить як відповідь Arendal.

Сім'я Arendal Sound 1723 зростає! Тепер з книжковою полицею S як найменший і останній учасник. Завдяки повністю виготовленій на замовлення 2-смуговій лінійці драйверів середніх басів і хвилеводному твітеру, який ви більше ніде не знайдете. Матеріали, якість, драйвери та компоненти кросовера відповідають тому ж преміальному рівню, який ви могли б очікувати тільки від будь-якого з 1723 членів сім'ї. Чим більше, тим не завжди краще.
ОСНОВНІ МОМЕНТИ
2-стороння конструкція
6,5 " НЧ-динамік
Хвилевід з 28-мм твітером
Герметична конструкція
Корпус HDF
14,5 кг кожен

1723 Bookshelf S були розроблені для ще менших приміщень або для забезпечення відмінної звукової сцени з невеликого Динаміка. Завдяки точно таким же компонентам і продуманій філософії, Bookshelf S може бути ідеально підібрана до будь-якого з 1723 динаміків. Маленький і компактний, але неймовірно потужний, динамічний і деталізований, з великою звуковою сценою. Тільки кращий досвід для музики і фільмів, як і слід було очікувати від серії Arendal Sound 1723.
ДОСТУПНІ ОБРОБКИ
1723 Bookshelf поставляється в чотирьох варіантах обробки преміум-класу;

Чорний Матовий
Білий Матовий
Чорний Глянець
Білий Глянець