НОВИЙ САБВУФЕР 1723 1,5

Минув рік з моменту випуску перших продуктів Arendal Sounds в серії 1723. Оскільки це була наша відповідь на відгуки та запити наших клієнтів, ми знову прислухалися. Наші клієнти сказали нам, що в асортименті є місце для іншого сабвуфера. Деякі сказали, що вони не мали можливості використовувати чистий середній бас і динамічні можливості сабвуфера 2 з двома драйверами і підсилювачем 1723, але вони хотіли б отримати більше нижнього кінця, ніж може забезпечити компактний, герметичний сабвуфер 1.

Зараз ми запускаємо нашу першу новинку 2017 року — сабвуфер Arendal Sound 1723 1.5

Сабвуфер 1.5, використовує один драйвер 13,8 дюйма і наш Підсилювач DSP потужністю 500 Вт RMS Avalanche, вперше побачений в сабвуфері 1. Шафа, хоча і все ще відповідає нашим визначальним критеріям точної перехідної характеристики, виріс, щоб забезпечити більшу вихідну потужність на нижньому кінці, і, як і сабвуфер 3 з діапазоном, є завантаження через слот-порт, яку можна відключити, щоб забезпечити реальне глибоке бурчання.

Сабвуфер 1.5 володіє тим же духом і якістю, що й інші звукові колонки і сабвуфери Arendal.
Ми займаємося цим надовго, і перепрофілювання інших компонентів було відхилено на ранній стадії. Продукти Arendal Sound на 100% є власністю компанії і на 100% належать нам. Ви більше ніде не знайдете наших драйверів, кросоверів, шаф або навіть терміналів. Вони розроблені власними силами і повністю унікальні для Arendal Sound.

І ми не зрізаємо кути. Там, де інші використовують шафи з МДФ, ми використовуємо HDF. Там, де інші вважають, що максимальна товщина 25 мм, ми починаємо з 25 мм, збільшуючись до 50 мм в зонах критичної напруги, таких як перегородки і підстави. Там, де інші використовують пластик, ми використовуємо метал, навіть якщо він не потрібен, тому що він просто відчуває себе краще. Там, де інші використовують чашки і шпильки для кріплення грилів, ми використовуємо магніти (і їх багато!), щоб зберегти зовнішній вигляд повністю чистим. Там, де інші використовують решітки з МДФ, ми використовуємо акустично чудовий перфорований метал, демпфований тканиною. Там, де інші використовують Джерела живлення з ємністю, достатньою для того, щоб вийти за рамки маркетингової лінії, ми використовуємо величезну ємність, щоб ви отримали продуктивність, за яку заплатили, незалежно від обставин.
ЯКІСТЬ СКЛАДАННЯ
ТЕХНОЛОГІЯ — ВИГОТОВЛЕНИЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ 13,8-ДЮЙМОВИЙ НЧ-ДИНАМІК І ПІДСИЛЮВАЧ AVALANCHE DSP
Динамікам нашого рівня потрібні сабвуфери з відповідно високою продуктивністю, тому ми спеціально розробили сабвуфери, які всі мають наші 48-Бітові DSP-підсилювачі Avalanche DSP і 13,8-дюймовий НЧ-динамік. Всі сабвуфери серії 1723 забезпечують високий рівень шуму, величезний динамічний запас і низькі спотворення, забезпечуючи виняткову продуктивність і надійність, лідируючу в своєму класі.