1961 СЕРIЯ EISA AWARD 2020-2021

EISA (Експертна асоціація візуалізації та звуку) — це унікальна в усьому світі асоціація, що складається з понад 60 журналів та веб-сайтів із особливим інтересом, які тестують та звітують про hi-fi, домашній кінотеатр, автомобільну електроніку, мобільні пристрої та фотографії з 29 країн.
КРАЩИЙ ПРОДУКТ — АКУСТИЧНА СИСТЕМА ДОМАШНЬОГО КІНОТЕАТРУ 2020-2021
"Новий діапазон початкового рівня Arendal Sound використовує технологію флагманської серії 1723, але додає свої власні прийоми, в тому числі перший в компанії динамік з високим каналом і нову платформу підсилювача Avalanche IQ з параметричним еквалайзером на герметичних і портованих сабвуферах. Творці систем добре обслуговуються вибором підлогового пристрою, монітора, центру, книжкової полиці і "тривісних" моделей об'ємного звучання, а продуктивність у всьому діапазоні демонструє детальний, енергійний, але нейтральний підхід, однаково відповідний для драматичних міксів фільмів і нюансной музики. Стиль і якість збірки теж вражають — це серія динаміків, яка затьмарює свою ціну".
ПРО EISA
EISA (Експертна асоціація з візуалізації та звуку) — це унікальна Всесвітня асоціація, яка об'єднує понад 60 журналів та веб-сайтів, що представляють особливий інтерес, які тестують та повідомляють про hi-fi, домашній кінотеатр, автомобільну електроніку, мобільні пристрої та фотографії з 29 країн. Члени EISA тепер поширюються на Австралію, Канаду, США, Індію, Гонконг/Китай і Японію на додаток до більш широкої європейської спільноти. Щороку журі EISA нагороджує найвидатніші продукти в кожному класі бажаною нагородою EISA-результатами, які незмінно витримували випробування часом. Тому кожного разу, коли споживачі бачать логотип премії EISA, вони можуть бути впевнені, що виграшний продукт — найкращий з кращих.

Ця нагорода відображає об'єднаний досвід експертних журналів EISA і є гідною даниною поваги інноваціям і продуктивності цієї багатоканальної акустичної системи.