ГАРАНТIЯ

На щастя для вас і для нас, продукція Arendal Sound — надзвичайно довговічна продукція, яка під час розробки пройшла екстремальні стрес-тести.

ГАРАНТIЯ

На щастя для вас і для нас, продукція Arendal Sound — надзвичайно довговічна продукція, яка під час розробки пройшла екстремальні стрес-тести.
На щастя для вас і для нас, продукція Arendal Sound — надзвичайно довговічна продукція, яка під час розробки пройшла екстремальні стрес-тести. Однак можуть траплятися збої, і якщо вони трапляться, ви завжди будете знати, що ми тут, щоб підтримати вас.

Гарантія Arendal Sound має до 10 років (5 для електроніки), яка покриває всі витрати для вас як клієнта в межах гарантійних умов. Ми також приймаємо гарантію на подальші покупки, коли квитанція про продаж є підтвердженням покупки. Новий власник повинен придбати це у початкового покупця.

Усі товари Arendal Sound можуть бути легко відремонтовані замовником, замінивши компоненти самостійно. Це означає, що ми можемо надіслати вам необхідну запасну частину / модуль, замість того, щоб відправляти повний продукт туди-сюди, це економить час, і ви будете керуватися кваліфікованим персоналом з команди Arendal Sound. Ми лише попросимо вас зробити дуже прості кроки, щоб виправити вироби, і вам зовсім не потрібен досвід обслуговування. У невдалому випадку несправності продукту, як правило, знадобиться лише кілька днів, щоб вирішити проблему. Якщо у вас є проблеми з вашим продуктом, зв’яжіться з нами за адресою info@arendalsound.com.ua і надішліть нам серійний номер продукту, який не працює, і ми допоможемо вам виявити дефектний компонент.

Якщо ми надішлемо вам запасну частину для вашого товару, яку ви можете замінити самостійно, ми надішлемо попередньо оплачені ярлики повернення, щоб повернути нам дефектну частину. Цю частину потрібно повернути, інакше на вас буде виставлено рахунок за запасну частину повністю. Кожну вартість покриваємо ми, якщо на товар є гарантія.

Якщо ви віддаєте перевагу надсилати нам повний продукт для обслуговування — будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою service@arendalsound.com. Відправляючи товар назад нам, важливо використовувати оригінальну упаковку або щось подібної якості. Ми не несемо відповідальності за шкоду, спричинену неналежною упаковкою, але ми допоможемо з організацією зворотного відправлення.

ВАЖЛИВО! Не намагайтеся ремонтувати виріб без дозволу від нас. Демонтаж чи вилучення деталей із вашого продукту тим чи іншим чином може пошкодити ваш товар без належних інструкцій. Це призведе до втрати ваших гарантійних прав.

Вироби з гарантією 10 років

1723 THX Series
1723 S THX Series
1723 Subwoofer Series

Вироби з гарантією 5 років

1961 Series