ПРО НАС. ПРО ВАС.

Хто ми?

ПРО НАС. ПРО ВАС.

Хто ми?
Ми — компанія Sound-Art.

Ми займаємось інсталляціями різних систем Домашнього кінотеатру, Hi-Fi та Hi-End систем вже більше 15 років.
За весь цей час ми використовували обладнання, яке було доступне в Україні, але завжди існувала якесь невдоволення то якістю то ціною. І одного разу ми побачили на сайті компанії THX нову акустику Arendal Sound, яка відповідала найвищим вимогам THX Ultra. Зв'язавшись з Яном Лассесеном (засновником і власником компанії Arendal Sound) і зрозуміли, що ми споріднені душі. Нам близька філософія та підхід Яна та команди, Тому ми вирішили обов'язково привезти колонки Arendal Sound в Україну і запропонувати концепцію прямого продажу безпосередньо клієнту без дистрибуторів та дилерів за чесну ціну. Неймовірний продукт за достуані кошти!
ЯК МИ МОЖЕМО ЩОСЬ ЗМІНИТИ
Ви є власником Arendal Sound.
Ми просто тримаємо марку для вас.
Переваги прямого продажу без посередників!
Давайте з'ясуємо що саме ми пропонуєм
Ви хочете отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій?
Ви хочете мати кращу гарантію на продукт?
Ви хочете спілкуватися з людьми, що стоять за продуктами?
Ви хочете мати безризиковий 60-денний період покупки і спроби?
Ви хочете уникнути хитрих знижок і цінувати фіксовані низькі ціни протягом усього року?
ЯКЩО ЦЕ ПРО ВАС
Це Ви?
Тоді нам точно разом в одному напрямку.
Представити для Вас продукти світового рівня і надвисокої якості. Але головне — за розумні кошти!
Так, ми в першу чергу любителі музики та якісного звуку, а вже поттім бізнесмени.

Тому ваше задоволення від звучання та якості віробів — це наша справа.

Завдяки всесвітнім нагородам акустики Arendal Sound, визнанню незалежних спеціалісттів та нашому досвіду ми абсолютно впевнено і чесно представляєм вам Arendal Sound в Україні!

Дозьвольте нам показати відмінність від інших, довіртеся нам!
НАША МIСIЯ
КУПИТИ НАПРЯМУ
Заощаджуйте гроші та отримайте найкращий досвід роботи з клієнтами.

Купівля безпосередньо у нас забезпечує найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості для ваших важко зароблених грошей. Ніяких посередників.

Ми безпосередньо працюємо з заводом виробником акустики Arendal Sound. Ми продаємо тільки кінцевим клієнтам, без низки посередників! Нова ера прямих продажів наступила!

Ми надаємо Вам можливість здійснювати покупки без ризику. Ніяких прихованих або помилкових гарантій. Приєднуйтесь до нас і переконайтеся самі. Ми такі ж люди, як і ви. Ми розуміємо ваші побоювання і готові допомогти.
У нас є рішення.
Воно розроблене спеціально для Вас.
НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПЕРЕД КЛІЄНТАМИ, ПІДТВЕРДЖЕНІ ВИРОБНИКОМ
60-ДЕННА ПОКУПКА І СПРОБА
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ
ГАРАНТІЯ НА СКЛАДІ
Лідируючий на ринку випробувальний термін. Кращий спосіб оцінити новий продукт — це отримати його не виходячи з власного будинку.
Безкоштовна доставка по Україні. Ми візьмемо витрати по доставці на себе. В будь-який куточок України
Гарантія преміум-класу до 10 років. Ми впевнені в своїх продуктах.
Якщо у нас закінчаться запаси, ми дамо вам 5% кешбек, якщо ми не зможемо доставити товар протягом 45 днів.
ДОВІЧНА ПІДТРИМКА
100% задоволення
Зв'язатись напряму
ФІКСОВАНА ЦІНА
Купуйте продукцію Arendal Sound і отримуйте підтримку протягом усього життя. Наша компанія готова підтримувати і рости з Вами все життя
Подорож клієнта. Кінець в кінець. Одна мета. Зробити вас щасливими.
Поговоріть і поспілкуйтеся з людьми, що стоять за продуктами. Кваліфікований персонал.
Наш менталітет полягає в тому, щоб зберегти одну ціну для всіх з неймовірним співвідношенням ціни і якості. Ніяких святкових розпродажів або спеціальних пропозицій не потрібно.
Цінність. Звукові продукти Arendal виробляються з однієї-єдиної причини — принаймні, за ціною. Засновник компанії поставив перед своєю командою мету досягнути якості та звучання набагато дорожчих акустичних систем. Завдяки ефективним процесам в області досліджень, розробок, виробництва, маркетингу і продажів компанія Arendal Sound домоглися набагато менших накладних витрат, ніж більшість компаній на ринку. У них просто занадто багато етапів в ланцюжку.

Компанія Arendal Sound могла б завищити ціну, щоб динаміки і сабвуфери стояли пліч-о-пліч з продуктами, мабуть, аналогічної вартості. Вогни могли б заробити на цьому купу грошей. Але це не характерно для Arendal Sound, і так ніколи не буде. Члени команди сповнені рішучості тримати жорсткий контроль, щоб ви могли купувати якісні компоненти, якісну конструкцію, якісну обробку і за ціною, яку ви і близько не знайдете в іншому місці. Це нас підкупило. Ми пропонуєм продукти Arendal Sound в Україні для Вас.

Незалежність кімнати. Всі найкращі колонки, які ми чули та використовували, також є найбільш послідовними від однієї кімнати до іншої. Це не випадковий збіг. Контроль розсіювання звуку, випромінюваного в напрямках, які не спрямовані безпосередньо на позиції прослуховування, є абсолютно ключовим для досягнення стабільної якості відтворення в різних приміщеннях і забезпечення того, щоб всі основні позиції прослуховування були однаково добре обслуговуються.
Дослідження. Інженерне мистецтво команди Arendal вражає. Тому наша компанія Sound-Art з гордістю представляє продукт преміум-класу за доступну ціну. Тому Arendal Sound

Надійність. Продукти повинні бути надійними, і точка. Продукти повинні бути достатньо надійними, щоб витримувати безперервне використання у великих обсягах протягом усього дня, кожен день, і при цьому звучати неймовірно. Тому Arendal Sound

Якість. Природний партнер по надійності, якість дійсно в деталях. На задній панелі динаміків Arendal Sound немає пластикових роз'ємів. Насправді пластик абсолютно відсутній в будь-якому місці, де він може впливати на якість звуку. Не буде ніякого золотого покриття, що маскує сталеві роз'єми. Приховані магніти непомітно утримають грилі на місці, незалежно від того, наскільки голосно ви вмикаєте колонки.

Інженерне мистецтво. У ці колонки не включено нічого, що не мало б сенсу з точки зору акустичної інженерії. Багато типів драйверів і топології були спробувані виробником. Коли справа доходила до вимірювань, ніякі динаміки не давали потрібне звучання. Дійсно, команда Arendal Sound продовжувала повертатися до використання перевірених технологій, але з гнучкістю, що дозволяє виробляти саме те, що було необхідно, щоб відповідати завищеним вимогам, які стояли перед інженерами.
НАШІ ЦІННОСТІ